.

zdroje HP - Compuny - Redukce a adaptery

Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky.Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
®
Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky. Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
Compuny
hodnocení zákazníků
Facebook
domovská stránka
®
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Napájení zařízení

Výprodej zdrojů pro tiskárny HP

podmínky prodeje:

- jedná se o vyzkoušené zdroje a funkční zdroje, nicméně některé jsou již použité a mohou na sobě nést znaky povrchového opotřebení. Foto je ilustrační.

- jedná se o omezený počet kusů v nabídce

- jelikož cena nových zdrojů na trhu je nesmyslně předražená, scháníme zdroje z různých výprodejů. Cena je nastavena jako nejnižší možná.

- na zboží je poskytnuta zkrácená záruka 6 měsíců
Napájecí zdroj pro tiskárny HP - šedý konektor, typ: 0950-4466

Napájecí zdroj pro tiskárny HP - šedý konektor, typ: 0950-4466

Skladová dostupnost

• Výstup: +32V ~ 940mA a +16V 625mA max. 40W
• Vstup: 220-230 V ~ 50 - 60 Hz ~ 1 A
• P/N 0950-4466

225 Kč Přidat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky