.

• Vše pro úklid PC - Compuny - Redukce a adaptery

Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky.Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
®
Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky. Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
Compuny
hodnocení zákazníků
Facebook
domovská stránka
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ostatní sortiment
Čistící set pro čtečky karet, notebooky a foto - Memory Stick/Compact Flash

Čistící set pro čtečky karet, notebooky a foto - Memory Stick/Compact Flash

Skladová dostupnost

Sada pro čištění CompactFlash a Memory Stick sloty čtečky karet, notebooků, digitálních fotoaparátů, MP3 přehrávače, PDA, atd

Obsahuje:
CF (Compact Flash)- čistící karta
MS (Memory stick) - čistící karta
vatové tyčinky
hadřík
kartáček
5 x vlhčené ubrousky
5 x suché ubrousky pro čočky foto/video
... a to vše v PVC krabičce

49 Kč Přidat
Čistící set pro čtečky karet, notebooky a foto - SD/MMC

Čistící set pro čtečky karet, notebooky a foto - SD/MMC

Skladová dostupnost

Sada pro čištění SD a MMC paměťové karty sloty čteček karet, notebooků, digitálních fotoaparátů, MP3 přehrávače, PDA, digitálních fotorámečků, atd

Obsahuje:
2x SD / MMC čistící karty
5 bavlněné tampony
Čistící hadřík z mikrovlákna

35 Kč Přidat
100ks vlhčených ubrousků pro čištění plastových povrchů

100ks vlhčených ubrousků pro čištění plastových povrchů

Skladová dostupnost

Vlhčené ubrousky pro čištění plastových povrchů, jako je například Tiskárny, klávesnice, monitory (není vhodné pro TFT obrazovek), atd.
pozn. Ubrousky jsou navhlčeny v neagresivní chemii (námi odzkoušeno na různých druhách plastu)
• Počet ubrousků: 100 kusů v uzaviratelné PVC dóze
• Rozměr ubrousku: 150x130 mm

45 Kč Přidat
Compuny 2006 verze 5.4 z 08.06.2017
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky