.

Monitoring - Compuny - Redukce a adaptery

Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky.Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
®
Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky. Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
Compuny
hodnocení zákazníků
Facebook
domovská stránka
®
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Blockchain a kryptoměny

Monitoring těžby kryproměnMonitoring těžby kryproměn

USB Watchdog

USB Watchdog

Kat.č.: 15 03 27
Skladová dostupnost
Skladová zásoba < 10ks

• Podpora: Windows & Linux
• Funkce:
Scheduled Restart
Website Monitoring
Video Card Monitoring
Run Log Query
Support Forced Power off Restart
Support Connect electricity Automatic Starting up
Support Win/Linux
Dual Hardware Monitor
Dual Interface, Type-A or 9-Pin USB
Dual LED Indicator Ligh, Blue/ White
Dual Capacitor, Equal Dual-Relay 
Dual Control, Manual/Aut
Dual-core Monitoring Chip
Dual Timer-monitorin
High Quality Solid Capacito
2.0mm Industrial Boards

0 Kč
Program Watchdog monitor ver. 5 (pro Win a LINUX)


Anglický manuál instalace ver. 2.33 (pro verzi s 2 x relé)


 Český manuál instalace ver. 2.33 (pro verzi s 2 x relé)


Český manuál instalace ver.4/5 (pro Win a LINUX)


pozn. ... nektere antivirové prg. vyhodnocují prg. DogWatch jako obsahující trojského koně, nicmene tomu tak není, soubory jsou čisté. Informace k tomuto problému naleznete zde ... http://r.virscan.org/report/9bc5535aa999bc80c831fee78bffc9b7
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky