.

Modulatory - Compuny - Redukce a adaptery

Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky.Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
®
Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky. Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
Compuny
hodnocení zákazníků
Facebook
domovská stránka
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

VIDEO
RF modulátor HAMA 42511

RF modulátor HAMA 42511

Kat.č.: 2 05 57
Skladová dostupnost

• transformuje audio a videosignály na anténní signál (RF)
• k připojení AV zařízení k anténímu vstupu TV
• vhodné také pro vedení AV signálu z přehrávače nebo bezpečnostní kamery na více TV obrazovek nebo pro napojení AV zařízení na domovní koaxiální rozvody • vstupy 1xSCART, 1xRCA video, 2xRCA audio
• vstup pro vnější anténu
• anténní výstup: nastavitelný UHF kanál (27 - 49)
• napájení: síťový zdroj 12V / 150 mA (včetně)

500 Kč Přidat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky