.

• Startéry pro Minning - Compuny - Redukce a adaptery

Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky.Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
®
Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky. Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
Compuny
hodnocení zákazníků
Facebook
domovská stránka
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Napájení zařízení
Starter zdrojů

Starter zdrojů

Kat.č.: 17 02 01
Skladová dostupnost < 50 ks

Určeno pro propojení dvou nebo více napájecích zdrojů ATX do řetezce (lze připojit téměř bez omezení) a jejich spustění ve stejnou dobu ... Do 4pinové konektoru Molex se připojí hlavní zdroj napájení, ten který napájí motherboard. 24 pinový ATX konektor slouží k připojení přídavného (druhého) napájecího zdroje. Když relé detekuje napájení z hlavního zdroje, sepne okamžitě druhéhý napájecího zdroj. Možno vytvářet neomezený řetezeč startování zdrojů.
• Prověřený a spolehlivý výrobek. Testováno na Enermax Max Revo 1250w zdrojích.
• Rozměry: 100 x 70 x 30 mm

155 Kč Přidat
Compuny 2006 verze 5.4 z 08.06.2017
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky