.

• Redukce MHL/OTG - Compuny - Redukce a adaptery

Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky.Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
®
Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky. Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
Compuny
hodnocení zákazníků
Facebook
domovská stránka
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Redukce USB
micro USB (OTG)/USB 2.0 čtečka pro microSD

micro USB (OTG)/USB 2.0 čtečka pro microSD

Skladová dostupnost

• USB 2.0 vysokorychlostní rozhraní (zpětná kompatibilita s USB 1.1)
• micro USB pro připojení čtěčky k mobilním zařízení s podporou OTG
• Použití s micro SD nebo micro SDHC kartu
• Plug and play, není potřeba žádných ovladačů
• Podpora Windows Me/2000/XP/Vista 9.0 nebo vyšší, MacOS 9.2 a vyšší
• Kompatibilní s tablety, chytrými telefony a dalšími zařízeními, jenž odporují OTG protokol.

49 Kč
micro USB (OTG) konvertor na USB 2.0 - Výprodej

micro USB (OTG) konvertor na USB 2.0 - Výprodej

Skladová dostupnost

Konvertor mini USB na USB 2.0 - možno připojit USB myš/klávesnici, čtečku karet a mnoho dalších zařízení, které nevyžadují speciální ovladače.
Kompatibilní s tablety, chytrými telefony a dalšími zařízeními, jenž odporují OTG protokol.
pozn.Tento konvertor byl námi odzkoušen na různých zařízení. Na zařízení s Androidem fungoval bez problémů. U zařízení s Windows byly však problemy. Pro Systemy Windows proto nedoporučujeme!

29 Kč
micro USB (OTG) konvertor na USB 2.0/3.0

micro USB (OTG) konvertor na USB 2.0/3.0

Skladová dostupnost

• Kompatibilní s USB 2.0 a USB 3.0
• Použitelné na jakékoliv zařízení s konektorem USB 2.0/3.0
• Kompatibilní s tablety, chytrými telefony a dalšími zařízeními, jenž odporují OTG protokol.
pozn.Tento konvertor byl námi odzkoušen na různých zařízení. Na všech systémech tj. Android a Windows fungoval perfektně.

39 Kč
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky