.

• Kabely 1.5 mm rozteč - Compuny - Redukce a adaptery

Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky.Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
®
Směrnice Evropské Unie 95/46/ES po nás vyžaduje, abychom Vás požádali o souhlas se zpracováním Vámi vysílaných či vyplněních údajů prostřednictvím souborů cookie či podobných nástrojů (termín "podobné nástroje" je použitý přímo v dokumentu "Stanovisko EU k internetové reklamě, informace o odvolatelnosti souhlasu"). Jako souhlas je považováno Vaše setrvání na těchto stránkách. V případě nesouhlasu Vás žádáme, opusťte tyto stránky. Data a informace, které získáváme Vašimi návštěvami, neposkytujeme třetím stranám (neposkytujeme nikomu). Našim cílem totiž není sledování svých zákazníků. Nicméně tyto informace nám na druhou stranu pomáhají odkrývat cesty, kterými se máme vydat a co zlepšovat.
Compuny
hodnocení zákazníků
Facebook
domovská stránka
®
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ploché kabely

ROZTEČ MEZI PINY 1.5MMROZTEČ MEZI PINY 1.5MM

Zde uvedené kabely jsou většinou skladem a k okamžité expedici. V případě zájmu o zde neuvedený typ (délka, počet pinů) nás kontaktujte a Vámi požadovaný kabel zajistíme.
Neuvádějte označení na kabelu třeba AWM 20624 80C 60V VW-1, ale požadovanou délku, počet pinů, rozteč a rozložení pinu Isotrop nebo Anisotrop.
pozn. ploché kabely jsou vyráběny a expedovány z Prahy společností Compuny Corporation s.r.o. (plátce DPH)

Ribbon Flex typ "B" plochý kabel 7pin - délka 98mm

• typ: E248682 AWM 20798 80C 60V VW-1
• rozteč: 1.5mm pitch
• počet: 7 pin
• šířka: 7 mm
• délka: 98mm
• provozní teplota: max. 85°C
• typ: B

Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
35 Kč Přidat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky